KONST / Litografier / Färglitografi 13253032
nr 1325 3032
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, 2 st, 2000 upplaga. Signerad. Motivet: 39x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:50:34
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg